Sıkça Sorulan Sorular

shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
 • iPTV Nedir? Nasıl Çalışır?

  iPTV Nedir? iPTV, televizyon yayıncılığının yükselen trendleri arasındaki yerini çoktan aldı. Artık internet bağlantısı olan herkes televizyon izleme şansını da yakalıyor. Türkiye’de kabul görmesi biraz zaman alsa da, kısa zamanda insanların ilgisini çeken bir teknoloji oldu. iPTV adından da anlaşılacağı üzere Internet Protocol Television kelimesinin kısaltmasıdır. iPTV Nasıl Çalışır? iPTV’nin çalışma mantığı oldukça basittir. Televizyon yayınını sağlayan firma üzerinden size özel bir veri yolu kanalıyla internet bağlantısı ile yayın size ulaştırılır. Bu yayını izleyebilmek için uyumlu bir cihaza sahip olmak gerekmektedir. Yeni çıkan teknolojik televizyonlarda bu cihaz veya yazılım televizyonun içinde Smart TV olarak entegre edilmiş şekilde geliyor. Bununla birlikte direkt olarak özel programlarımız ile cep telefonlarınızdan veya bilgisayarınızdan da izleyebilmek mümkün. iPTV’nin Avantajları Nelerdir? iPTV Kullanmak için herhangi bir karasal anten ya da uydu antenine ihtiyaç duymuyorsunuz. Bu sayede yayınlarınızda hava şartlarından kaynaklı kesilmeler olmuyor. Çanak anten, kablolama, sabit bir yerde kullanma gibi zorunluluklarınız kalmıyor.

 • İnternet Gerekli mi?

  iPTV Sistemi tamamen internet üzerinden çalışmaktadır. İnternet bulunan her yerde iPTV kullanabilirsiniz.

 • Yayın Kalitesi Nasıl Televizyonumda İzleyebilir miyim?

  Yayın kalitemiz genel olarak HD seviyesindedir. İnternet bağlantınız 16 Mbit üstünde, sağlıklı ve yeterli ise yüksek kalitede yayının keyfini çıkarırsınız. Full HD Yayınlarımız için en az 32 Mbit bağlantı tavsiye ediyoruz.

 • Yayınlarınızı Test Edebilir miyim?

  Elbette.Whatsapp numaramızdan Test talebinizi ilettiğiniz anda paketiniz oluşturulacak ve bilgileriniz otomatik olarak tarafınıza gönderilecektir. Yayınlarımızı dilediğinizce test edebilirsiniz.

 • Hangi Cihazlarda Kullanabilirim?

  Bilgisayar’dan iPTV Player programını kullanarak, – Smart özellikli televizyonlarda cihaza gerek kalmadan Smart iPTV programını televizyonunuza yükleyerek. – Android özellikli SMART TV’lerde cihaza gerek kalmadan (Televizyonunuzda Google Play Store programı varsa Smarters iPTV programını yükleyerek), – Akıllı Telefonlar (Google Player ve AppStrore’da Smarters iPTV programını yükleyerek), – Tabletler(Google Player ve AppStrore’da Smarters iPTV programını yükleyerek), – MAG Cihazları (Tüm Seriler), – iPTV Desteği olan, Xtream Codes bulunan uydu alıcıları. – Android Box cihazları (Google Player ve AppStrore’da Smarters iPTV programını yükleyerek), – Bizden satın aldığınız pakete ait bilgiler veya m3u dosyanız ile yukarıdaki tüm cihazlardan izleme yapabilirsiniz. Bu cihazlardan herhangi birine sahip değilseniz, iPTV uyumlu bir uydu cihazı veya Android TV Box satın alarak yayınları izleyebilirsiniz.

 • Yurt Dışı Fiyat Farkı Neden Var?

  Fiyat farkı olmasının sebebi Türkiye ve Yurt Dışı sunucuların kur farkıdır. Türkiye’de sunucuyu 1 ₺ birim üzerinden almaktayız ancak Yurt Dışı sunucuları € kur ile alıyoruz. Bu yüzden ikisinin maliyeti arasında fark oluyor.