Kurulum

shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape

Windows ve Mac OS

1) VLC Media Player’ı bilgisayarınıza indirin.
2) Paket satın alın. -> luksiptv.com
3) Aşağıdaki adımlar ile kolayca kurup hemen izlemeye başlayın.

Windows veya MAC işletim sistemli bilgisayarınızda VLC Media Player programını indirerek iPTV yayınlarını izleyebilirsiniz. Programı indirip kurduktan sonra aşağıdaki adımları uygulamanız yeterlidir;

  1. VLC Media Player programını açın.
  2. Ortam – Ağ Akışı Aç a tıklayın.
  3. Ağ iletişim kuralı ve adresini yazın kutucuğuna, paketlerimizden birini satın aldığınızda mail adresinize gönderdiğimiz m3u linkinizi komple koplayalıp yapıştırın ve Oynat butonuna tıklayın. Sağ tarafta kanal listeniz birkaç saniye içinde yüklenecektir. İzlemek istediğiniz kanala çift tıklayıp açabilir, görüntüye çift tıklayıp tam ekran yapabilirsiniz. Görünüm – Oynatma Listesi ile kanal listenizi tekrar görüntüleyebilirsiniz. İyi seyirler dileriz.

Not: Kurulum işleminizi m3u dosyası indirip VLC ile açmak yerine bu şekilde yaparsanız kanal listeniz otomatik güncelleme alır. Kurulumu bu şekilde yapmanızı tavsiye ederiz.

SMART IPTV KURULUMU

1) Smart IPTV uygulamasını TV’ nize indirin.

2) Paket satın alın. -> luksiptv.com/
3) Aşağıdaki adımlar ile kolayca kurup hemen izlemeye başlayın.

Samsung ve LG marka Smart TV lere Smart IPTV uygulaması ile iptv kanal listenizi nasıl yükleyebileceğinizi aşağıdaki adımları izleyerek öğrenebilirsiniz.

  1. Bilgisayarınızdan https://siptv.app/mylist adresine gidin.
  2. Delete playlist kutucuğuna 12 haneli harf ve rakamlardan oluşan MAC adresinizi yazın ve Delete butonuna tıklayın. Sağ alt köşede Playlist Deleted! yazısını göreceksiniz. (MAC adresinizi smart iptv uygulamasını açtığınızda ayarlar/settings sekmesinden görebilirsiniz)
  3. Upload local IPTV playlist File or external playlist URL with auto-update alanında ki kutucuğa MAC adresinizi tekrar yazın ve bu kutucuğun yanındaki URL kutucuğuna m3u_plus linkinizi tamamen kopyalayıp yapıştırın. (m3u linkinizi mail adresinizde bulabilirsiniz)
  4. Save Online kutucuğunu işaretleyip Upload butonuna tıklayın. Sağ alt köşede 1 URL added! Restart the App. yazısını göreceksiniz.
  5. Smart IPTV uygulamasını 1 kez kapatıp açın. Kanal listenizi ekranda görebilirsiniz. Groups butonu ile kategorilere ayırabilirsiniz. İyi seyirler dileriz.

Not: Bu işlemleri yaptınız ve kanal listenizi göremiyorsanız TV nizin ve modeminizin fişini çekip 5 dk sonra tekrar taktıktan sonra kontrol edebilirsiniz. Eğer yine kanal listenizi göremiyorsanız 3. adımda URL kutucuğuna link yazmak yerine bir üstte yer alan File: alanından bilgisayarınıza indirdiğiniz m3u dosyanızı seçip Upload butonuna tıklamalısınız. (Dosya ile yapılan kurulumlarda listeniz otomatik güncellenmez. Kanal listenizi güncellemek için bu işlemi ara ara tekrarlamanız gerekir. Smart IPTV uygulaması bazı TV modellerinde otomatik güncellenen link ile kuruluma destek vermemektedir.)

 

UYARI: SMART IPTV uygulaması Samsung marketten kaldırıldı. Abonelik satın almadan önce uygulamanın TV nizde olup olmadığını kontrol edin. Var ise TV nizin otomatik güncelleştirmelerini kapatın. Yok ise aşağıdaki adresten yüklemeyi deneyin. Yükleyebilirseniz yine TV nizin otomatik güncelleştirmelerini kapatın.

https://siptv.app/howto/sammy/

Eğer SMART IPTV marketinizden kaldırıldı ve yükleyemiyorsanız NET IPTV uygulamasını indirmeyi deneyebilirsiniz. NET IPTV, SMART IPTV uygulamasının benzeridir. Samsung TV’lerde çalışmaktadır.

 

Smart TV nizin uygulama marketinden; Smart IPTV, SS IPTV, GSE Smart IPTV uygulamalardan herhangi birini indirmelisiniz.

Android ve IOS

1) GSE SMART IPTV uygulamasını indirin.
2) Paket satın alın. -> luksiptv.com
3) Aşağıdaki adımlar ile kolayca kurup hemen izlemeye başlayın.

m3u Linki ile Kurulum:

1- Akıllı telefon ve tabletinizde iptv yayınlarını izleyebilmeniz için GSE SMART IPTV uygulamasını Google Play Store (Android) veya App Store (IOS) uygulama marketi üzerinden indirin.
2- GSE SMART IPTV uygulamasını açınız ve sol menüden Uzaktan Oynatma Listeleri ne tıklayın.
3- Artı (+) simgesine tıklayın.
4- M3U URL ekle kısmına tıklayın.
5- Playlist adı kısmına Lüktsiptv yazın.
6- Çalma listesi bağlantısı kısmına iptv satın alma işleminizden sonra mail adresinize gönderdiğimiz m3u_plus linki kopyalayıp yapıştırın.
7- Bilgileri yazdıktan sonra EKLEMEK kısmına tıklayın ve kaydedin.
8- Lüksiptv adında kaydettiğiniz kısmın üzerine tıklayın. m3u_plus link ile kurulum yaptığınız için listeniz kategorik bir düzende karşınıza çıkacaktır. İzlemek istediğiniz kategoriye girip kanala tıklarsanız yayın açılacaktır. İyi seyirler dileriz.

 

Android veya IOS cihazınıza uygulama marketinden GSE Smart IPTV, Perfect Player, IPTV uygulamalarından herhangi birini indirin.